Header

Nieuws

1

Emma is er zaterdag 6 juni in geslaagd districtskampioene te worden in Amsterdam. Dit is in de geschiedenis van SVZijderveld nog niet eerder gebeurd. Emma turnde strakke oefeningen en maakte geen fouten. Het niveau was erg hoog, zeker van de turnsters uit Noord Holland. Emma turnde haar eigen wedstrijd en bleef gefocust. Het verschil met nummer 2 was maar 0,2 punt, maar dit was voldoende om het hoogste podium te mogen beklimmen. Emma turnt in categorie pupil 2 niveau D2. Volgend jaar zal zij gaan uitkomen in de 4e divisie. 

Ook voor de overige turnsters van SVZ was het al een hele prestatie om deel te mogen nemen aan deze districtskampioenschappen.

Naomi eindigde in dezelfde categorie als Emma als 23e.

Nienke pupil 1 werd 20e en instapper Noëlle 16e.

 

 

 

 

Locatie gymzaal

       

Dorpsweg 24
4122GG Zijderveld
0345-641498

Aangesloten bij