Header

Nieuws

 Linsey en Britt

Linsey behaalde een zilveren medaille tijdens deze regiofinale in de categorie instap. Ze turnde een strakke en stabiele wedstrijd en het scheelde maar 0,25 met nummer de nummer 1, terwijl de nummer 3 op grote afstand van ruim 2 punten werd gezet. Dit was een grote verrassing voor haar. Ook Britt deed mee aan de finale en behaalde een plaats in de middenmoot met een 16e plaats. In de 6e divisie greep Desirée nipt naast een podiumplaats. De een kleine combinatiefout op de vloer werd ze uiteindelijk 6e. Ze turnde een keurige wedstrijd samen met Jannette die 15e werd. De opgeroepen reserve turnster Julliëtte behaalde een 27e plaats in de categorie D3.

 

Logo DeVries fysiotherapie web

Locatie gymzaal

       

Sidewende 1
4122GX Zijderveld
0345-641498

Aangesloten bij